وبلاگ

انواع لباس زیر بچه ها

کودکان بعد از رسیدن به سنی، باید از لباس های زیر مانند بزرگسالان استفاده کرده و بپوشند. اما خب سوالی که در چنین مواقعی به میان می‌آید، این است که چه نوع لباس زیر بچه ارجحیت داشته و مناسب می‌باشد؟ شما می توانید برای خرید لباس زیر بچه به سایت نی نی برند مراجعه نمایید.

لباس زیر کودکان، انواع و مدل‌های گوناگونی دارد که با توجه به قابلیت‌ها و راحتی کودکان می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. به همین دلیل پیش از انتخاب و خرید لباس زیر برای دختربچه‌ها ابتدا با انواع آن‌ها آشنا شوید و سپس با توجه به سطح راحتی و برخی آزمون و خطاهای متغیر، اقدام به خرید نمایید.  نزدیک‌ترین رابطه با پوست بدن را لباس زیر دارد. این رابطه علاوه بر نزدیک بودن، طولانی نیز هست. به همین دلیل بیشتر از هر لباس دیگری باید مراقب بهداشت لباس زیر بود.

انواع لباس زیر بچه ها

همه کودکان تحرک بسیار بالایی دارند و بیشتر از انسان های بالغ در معرض آلودگی قرار می گیرند، زیرا فعالیت بدنی آنها به گونه ایی بوده که نمی توانند دائم در حال نشستن و خوابیدن باشند و شروع به کسب تجربه می کنند و در حیاط یا محیط های دیگر به بازی و شیطنت مشغول می گردند و همین امر باعث نشستن آلودگی بر سطح پوست آنان می شود.

برای جلوگیری از قارچ زدگی، کهیر، خارش، قرمزی پوست از لباس های زیر درجه یک با الیاف بسیار مقاوم استفاده نموده تا از هم گسسته نشود و رطوبت و عوامل میکروبی را به خود جذب کند و این موضوع را دقت فرمایید که حتما آنها بعد از هر فعالیت بدنی به حمام ببرید، زیرا عامل های میکروبی روی بچه ها زودتر تاثیر گذاشته و بدن آنها درگیر می شود. لباس زیر بچگانه در طیف گسترده ای از برش ها و سبک ها موجود است ، تقریباً به همان اندازه که برای بزرگسالان انواع لباس زیر طراحی می شود.

لباس زیر بچه

لباس زیر بچه Briefs

این نوع لباس های زیر متداول ترین برش لباس زیر کودکان است زیرا هم برای پسران و هم برای دختران مناسب است. شکل کوتاه این لباس کلاسیک و بی انتها است. که برش آن کمی پر است، با افزایش بیشتر در کمر نسبت به بیکینی. مناسب و راحت برای دخترانی است که خواستار میزان متوسطی از پوشش هستند. و هنگام باز کردن پا طراحی شده تا حسی از امنیت و راحتی را ارائه دهد. این سبک برای پوشش و راحتی ساخته شده است و برای هر وضعیت ایده آل است.

لباس زیر بچه Boxers

شکل بوکسورها مانند شورت است و از ناحیه ساق پا گشاد می شوند.

لباس زیر بچه Bikinis

سبک بیکینی پوشش کمی در کمر قرار دارد، با یک جفت جانبی باریک و افزایش قد کوتاه تر. این سبک مناسب برای دختران مینیمالیست است که دوست ندارد پارچه های زیادی را زیر شلوار خود تحمل کنند. و محل قرار گرفتن کمر بیکینی برای اکثر دختران راحت تر است.

لباس زیر بچه Boxer Briefs

مشابه با بوکسورها و مانند شورت ها تا نزدیک به زانو امتداد دارند با این تفاوت که چسبان تر و در قسمت فاق و دارای یک فضای آزاد هستند.

لباس زیر بچه Boyshorts

سبک بوی شرت بیشتر شبیه شرت کوتاه پسرانه است. پاها قسنت ران کمی دیده می شوند. شکل فاق بلندتر و کمر بالاتری نسبت به بقیه دارد. بسیاری از دختران شکل این شرت را را برای احساس راحتی و امنیتی که فراهم می کند دوست دارند. این سبک  یک گزینه راحت است که بیشترین پوشش را فراهم می کند و برای فرد حالت راحتی و سبکی مناسب فراهم می کند.

لباس زیر بچه Pull-Ups

این نوع ، هم زیرپوش های یکبار مصرف تمرینی را که برای یک بار پوشیدن طراحی شده اند و هم لباس های زیر کودک نوپا به سبک کوتاه که دارای بالشتک جاذب است را در بر می گیرد. البته لباس های زیر کودک یکبار مصرف نیست و گونه ای طراحی شده است که به طور مکرر به همان شیوه لباس زیر معمولی پوشیده می شود.

لباس زیر بچه

چگونه بهترین لباس زیر کودکانه را انتخاب کنیم؟

در انتخاب لباس زیر کودک باید چند اصل را در نظر بگیرید:

جنس لباس زیر بچه

پنبه محبوب ترین ماده برای لباس زیر کودکان است. بسیاری از والدین پنبه ارگانیک را انتخاب می کنند. آنها این کار را انجام می دهند تا  مواد شیمیایی سمی که فرزندان آنها در معرض آنها قرار دارد به حداقل برسانند.

ماندگاری لباس زیر بچه

اینکه لباس زیر بچه های شما در برابر سختی های ماشین لباسشویی و خشک کن مقاومت می کند، مهمترین نکته هنگام انتخاب شماست. این امر به ویژه هنگامی اهمیت می یابد که شما در حال آموزش مهارت های استفاده از توالت به کودک باشید و ممکن است کودک شما در طول روز چندین تغییر لباس زیر را تجربه کند.

شما قطعا نمی خواهید چند جفت لباس زیر را دور بریزید و هزینه تعویض آن را هر چند هفته یکبار بپردازید. با شست و شوی مناسب و انتخاب جنس مناسب از حفظ شکل ، رنگ و جنس لباس آن می توانید اطمینان حاصل کرده و از این مسئله جلوگیری کنید.

راحتی لباس زیر بچه

بعضی از لباس های زیر کاملاً متناسب و جذب است که بعضی از کودکان آن را دوست ندارند. اما همینطور ممکن است لباس زیر گشاد برای کودکان دیگر ناراحت کننده باشد. اندازه مناسب وزن و اندام کودک خود را پیدا کنید تا بهترین تناسب را در بدن او داشته باشد. توجه داشته باشید که لباس زیر کودک باید بدون درز باشد. درزها امکان تحریک پوست حساس یا آزار کودکان با مشکلات حسی را دارند.

ظاهر لباس زیر بچه

این مسئله ممکن است برای اکثر والدین مسئله بزرگی نباشد ، اما ممکن است عامل تعیین کننده ای در مورد پوشیدن لباس زیر توسط فرزند شما باشد. بهترین کار این است که طیف وسیعی از رنگ ها و طرح ها از لباس زیر را انتخاب کنید که کودک شما با پوشیدن آن خوشحال می شود.

از اینکه تا انتها مقاله لباس زیر بچه با نی نی برند همراه بودید سپاس گذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید